Ogłoszenia Katowice na Emespe.net.pl > Usługi i Firmy > Budowa i Remont > Posadzki żywiczne Katowice

posadzki-zywiczne-katowice

Posadzki żywiczne Katowice

Libiąż 32-590, Długa 21 08.08.2017


Do niedawna klienci szukający pomysłu na wykończenie podłogi ograniczali swoje wybory do trzech klasycznych opcji. Najczęściej decydowali się na podłogi drewniane, panele bądź też płytki. Dziś nie są to już jedyne możliwości dostępne na rynku. Nowym, niebanalnym rozwiązaniem na aranżacje wnętrza jest zastosowanie posadzki żywicznej.

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu najwyższej jakości posadzek żywicznych na terenie Katowic. Tego typu pokrycie podłogi gwarantuje nieporównywalną do żadnych innych powłok wytrzymałość. Surowiec, którego używamy do wykonywania naszych posadzek żywicznych w Katowicach, może służyć naszym klientom przez wiele lat bez żadnych oznak użytkowania - z pewnością nie odbarwi się ani nie ubrudzi.

Inną zaletą, która wpływa na wyjątkową atrakcyjność posadzki żywicznej jest fakt, że jest ona odporna na szkodliwe działanie opadów, dzięki specyficznej strukturze kamienia nie zatrzymuje ona wody. Posadzki żywiczne z Katowic wyjątkowo przykuwają wzrok, ponieważ są powierzchniami całkowicie bezspoinowymi. Z uwagi na antypoślizgowe właściwości tego typu posadzki nasi fachowcy z Katowic szczególnie polecają jako wykończenie schodów, podjazdów, ale też tarasu i balkonu. Tym zaś, którzy lubią zadziwiać rekomendujemy wykorzystanie posadzki żywicznej do salonu, co z pewnością okaże się intrygującą wszystkich gości dekoracją. Osoby zajmujące się zawodowo aranżacją wnętrz podkreślają, że posadzka żywiczna nadaje przestrzeniom specyficzny industrialny charakter, zatem wszystkim osobom pragnącym unowocześnić swój dom, mieszkanie, biuro czy też hale polecamy nasze usługi.

Więcej: posadzki żywiczne katowice

Zapytaj!

J.A.K. CHEMIA S.C.

32 210 91 64