Ogłoszenia Katowice na Emespe.net.pl > Usługi i Firmy > Budowa i Remont > Posadzki żywiczne Śląsk

posadzki-zywiczne-slask

Posadzki żywiczne Śląsk

Libiąż 32-590, Długa 21 08.08.2017


Nasz firma oferuje wykonanie najwyższej jakości posadzek żywicznych na terenie całego Śląska. Jeśli szukasz odpowiednich ludzi to dobrze trafiłeś, bo nasz zespół cechuje profesjonalizm. Zależnie od życzenia klienta wykonujemy różnego rodzaju posadzki żywiczne: poliuretanowe, epoksydowe, polimerowe, elektrostatyczne oraz metakrylowe. O strukturze antypoślizgowej lub gładkiej, w każdym możliwym kolorze wybranym przez zleceniodawcę.

Posadzki wykonywaliśmy zarówno w budynkach mieszkalnych, magazynach jak i halach przemysłowych. Naszymi klientami były przedsiębiorstwa i osoby prywatne. Wszyscy, którzy się do nas zwrócili, wystawiali nam pozytywne recenzje i do tej pory cieszą się solidnie wykonaną posadzką żywiczną. W dużej mierze jest to zasługa sprawdzonej techniki, jaką posługują się nasi wykwalifikowani pracownicy. Nasi fachowcy doradzą państwu w kwestii doboru optymalnego rodzaju posadzki. W kwestii pytań służymy pomocą, a jeśli posiadają państwo jakiekolwiek wątpliwości, postaramy się je rozwiać.

Realizujemy także projekty według wskazówek klienta i planów wykonanych przez architekta. Nasza firma gwarantuje jakość i trwałość wykonanej usługi. Potwierdzić to mogą klienci, którzy już nam zaufali. Gorąco zachęcamy do pójścia ich śladem i postawienia na doświadczony zespół fachowców, mających w rękach lata doświadczeń przy budowaniu posadzek żywicznych.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu i poprzez e-mail. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy w każdej kwestii.

Więcej: posadzki żywiczne śląsk

Zapytaj!

J.A.K. CHEMIA S.C.

32 210 91 64